Фінал Кубку України з мотокросу
Вівторок, 24 січня 2012, 12:26

Клас 50 куб.см

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Нєруш Семен  Дніпропетровськ  100
2  Штефуца Едуард  "Сольво Ямаха ТІМ"  92
3  Щукін Владислав  Донецька обл.  82
4  Слободзяний Ілля  "Збруч-мото"  72
5  Гавришко Борис  "Збруч-мото"  67
6  Олійник Максим  Прилуки  62
7  Ерделі Едвард  Ужгород МО УСЦ  61
8  Пеняга Назар  "Збруч-мото"  61
9  Скороходов Кирило  Дніпропетровськ  54
10  Романчук Юрій  Червоноград  53
11  Ученік Михайло  НТУ м.Київ  30

Клас 65 куб.см

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Москалюк Микола  Шостка  94
2  Уточкін Данило  "Збруч-мото"  92
3  Ткаченко Сергій  Черкаси  78
4  Калінін Нікіта  "Аккерман" Б-Дністровський  76

Клас 150 ПО

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Марченко Максим  ТК м.Хуст  82
2  Синельник Леонід  НТУ м.Київ  81
3  Крайнов Анатолій  ТШ ТСУ м.Ковель  80
4  Закревський Євген  МСТК м. Кременчук  79
5  Шманьо Михайло  ТК м.Хуст  76
6  Мурашковський Олег  Черкаська АШ  75
7  Ерделі Еттіла  Ужгород  72
8  Ушаков Євген  Дніпропетровськ  64
9  Орос Еміліан  Ужгород  63

Клас 500 ПО

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Яцюк Володимир  ТШ ТСОУ м.Ковель  100
2  Дз`япка Василь  ТК м.Хуст  86
3  Синельник Олександр  НТУ м.Київ  86
4  Стегура Віктор  Ужгород  77
5  Синельник Олег  НТУ м.Київ  72
6  Голубка Йосип  Ужгород  68
7  Мірецький Олександр  Луцьк  67
8  Таран Сергій  "Аккерман" Б-Дністровський  60
9  Волошкевич Олександр  Ковель  51
10  Дорощук Ярослав  Луцьк  50
11  Погорельцев Олег  Конотоп  23
12  Юрченко Олександр  Конотоп  9

Клас Аматор

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Крук Олег  СК "Драйв" Львів  100
2  Бондарчук Павло  Рівне  84
3  Пузанов Сергій  Добропілля  82
4  Крук Роман  СК "Драйв" Львів  74
5  Мамчур Максим  Хмельницький  64
6  Кудрявцев Валентин  "Сольво Ямаха ТІМ"  62
7  Захаров Володимир  МСТК Кременгук  62
8  Шаповалов Роман  Черкаська АШ  59
9  Шаповалов Ігор  Краматорськ  55
10  Бадагов Вячеслав  Кременчук МСТК  49
11  Жовтуха Микола  Київ  48
12  Киян Анатолій  Кременчук МСТК  45
13  Гаврюшин Андрій  Дніпропетровськ  33
14  Новобранцев Михайло  Дніпропетровськ  27
15  Котлобай Ігор  Рівне  20

Клас Ветеран-1

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Міхневич Ігор  Полтава  91
2  Золотарьов Сергій  Харків  91
3  Секанов Леонід  Львів  90
4  Віраг Іван  Іршава  84
5  Ключка Ігор  Харків  78
6  Морозов Сергій  Полтава  68
7  Крючков Олександр  Білгород-Дністровський  65
8  Огороднік Олег  Клевань  53
9  Рибінець Едуард  Чернівці  42

Клас Ветеран-2

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Похілько Микола  Прилуки  94
2  Єфімов Анатолій  Київ  90
3  Шевченко Сергій  Полтава  88
4  Любомирський Віктор  Київ  74
5  Шматок Владислав  Ужгород  72

Клас 85 куб.см

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Куц Кирило  Суми  100
2  Уточкін Олександр  "Збруч Мото" м.Підволочиськ  92
3  Києнко Микита  "Аккерман" Білгород-Дністровський  90
4  Ученік Олександр  НТУ м.Київ  82
5  Руденко Владислав  Дніпропетровськ  60
6  Романчук Олег  Червоноград  58
7  Кобець Вадим  Баранівка Житомирська обл.  52
8  Лозінський Павло  Кіровоград  52

Клас 125 куб.см

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Цьока Юрій  "Сольво Ямаха ТІМ"  92
2  Тарасов Володимир  В.Знамянка  90
3  Бєлобродов Євген  Алчевськ  82
4  Шелестай Костянтин  "Загор Крос Екстрім" м.Ужгород  68
5  Чен Микола  Черкаська АШ  64
6  Малаєв Андрій  "Буковина" Чернівці  58

Клас 500 куб.см

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Крічфалушій Андрій  "Сольво Ямаха ТІМ" Свалява  90
2  Діденко Сергій  Кременчук СТМК  90
3  Наумчик Юрій  "Сольво Ямаха ТІМ" Свалява  80
4  Малаєв Андрій  "Буковина" Чернівці  78
5  Огороднік Станіслав  Клевань Рів.обл  76
6  Чернокондратенко Володимир  Кременчук СТМК  70
7  Панов Ігор  "Агрополіс" Дніпропетровськ  69
8  Любомирський Ігор  НТУ м.Київ  62
9  Павлов Сергій  "Загор Крос Екстрім" м.Ужгород  51
10  Мурашковський Руслан  Черкаська АШ  41
11  Марченко Сергій  Гадяч  33

Серед спортивних клубів

R КОМАНДА Склад команди СУМА
1  "Сольво Ямаха ТІМ" м.Свалява  Штефуца Едуард  262
 Цьока Юрій
 Крічфалушій Андрій
 Наумчик Юрій
 Кудрявцев Валентин
 
 
 2
 
 
 
 
 
 Национальний транспортний Університет
 м.Київ
 
 
 Ученік Михайло  
 
 222
 
 
 
 Ученік Олександр
 Синельник Леонід
 Синельник Олександр
 Синельник Олег
 Любомирський Ігор
 
 
 
3
 
 
 

 
 
 

 Ужгородський УСЦ ТСО України
 
 
 
 

 Ерделі Едвард  
 
 
 210
 
 
 
 Стегура Олександр
 Ерделі Аттіла
 Орос Еміліан
 Голубка Йосип
 Стегура Віктор
 Шелестай Костянтин
 
 
4
 
 
 
 
 
 СТМК м.Кременчук
 
 
 
 Закревський Євген  
 
 
 198
 
 
 Діденко Сергій
 Чернокондратенко Володимир
 Захаров Володимир
 Бадагов Вячеслав
 Киян Анатолій
 
 
 5
 
 
 
 
 СК "Збруч-мото" м.Підволочиськ
 
 
 Гавришко Борис  
 
 186
 
 
 Пепняга Назар
 Слободзяний Ілля
 Уточкін Олександр
 Мамчур Максим
 
 
 
 6
 
 
 
 
 
 МК "Агрополіс" м.Дніпропетровськ
 
 
 Скороходов Кирило  
 
 161
 
 
 
 Руденко Владислав
 Ушаков Євген
 Панов Ігор
 Новобранцев Михайло
 Гаврюшин Андрій
 
 7
 
 
 Хустський технічний коледж ТСОУ
 
 Марченко Максим  
 156
 
 Шманьо Михайло
 Дз'япка Василь
 
  8
 
 
  "Аккерман Рейсінг"
  м.Білгород-Дністровський
 Калінін Микита  
  148
 
 Києнко Микита
 Таран Сергій
 Доскач Вячеслав
9
 
 МСК "Буковина" м.Чернівці
 
 Малаєв Андрій мол.  
 94
 
 Малаєв Андрій

Серед Областей

R КОМАНДА Склад команди СУМА
 
 
 
 
 
 
 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Закарпатська обл.
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ерделі Едвард  
 
 
 
 
 
 604
 
 
 
 
 
 
 
 
 Штефуца Едуард
 Ерделі Аттіла
 Орос Еміліан
 Марченко Максим
 Шманьо Михайло
 Стегура Віктор
 Голубка Йосип
 Дз'япка Василь
 Цьока Юрій
 Шелестай Костянтин
 Павлов Сергій
 Крічфалушій Андрій
 Наумчик Юрій
 Кудрявцев Валентин
 
 
 
2
 
 
 
 
 
 
 м.Київ
 
 
 
 Ученік Михайло  
 
 
 267
 
 
 
 Ученік Олександр
 Синельник Леонід
 Синельник Олександр
 Синельник Олег
 Любомирський Ігор
 Жовтуха Микола
 
 
 
 3
 
 
 
 
 
 
 Дніпропетровська обл.
 
 
 
 Неруш Семен  
 
 
 221
 
 
 
 Скороходов Кирил
 Руденко Владислав
 Ушаков Євген
 Панов Ігор
 Гаврюшин Андрій
 Новобранцев Михайло
 
 
 
 4
 
 
 
 
 
 
 Полтавська обл.
 
 
 
 Закревський Євген  
 
 
 220
 
 
 
 Діденко Сергій
 Чернокондратенко Володимир
 Марченко Сергій
 Захаров Володимир
 Бадагов Вячеслав
 Киян Анатолій
 
 
 5
 
 
 
 
 Волинська обл.
 
 
 Крайнов Анатолій  
 
 208
 
 
 Яцюк Володимир
 Мірецький Олександр
 Волошкевич Олександр
 Дорощук Ярослав
 
 
 6
 
 
 
 
 Черкаська обл.
 
 
 Ткаченко Сергій  
 
 203
 
 
 Чен Микола
 Мурашковський Руслан
 Мурашковський Олег
 Шаповалов Роман
 
 
 7
 
 
 
 
 Тернопільська обл.
 
 
 Слободзяний Ілля  
 
 196
 
 
 Гавришко Борис
 Пеняга Назар
 Уточкін Павло
 Уточкін Данило
 
 
 8
 
 
 
 Сумська обл.
 
 Москалюк Микола  
 
 164
 
 Куц Кирило
 Погорельцев Олег
 Юрченко Олександр
 
 9
 
 
 Одеська обл.
 
 Калінін Микита  
 154
 
 Києнко Микита
 Таран Сергій
 
 10
 
 
 Львівська обл.
 
 Романчук Юрій  
 145
 
 Романчук Олег
 Крук Олег
 11   Донецька обл.  Щукин Владислав  130
 Пузанов Сергій
 
 12
 
 
 Рівненська обл.
 
 Огороднік Станіслав  
 126
 
 Бондарук Павло
 Колотбай Ігор
13  Чернівецька обл.  Малаев Андрій мол.  94
 Малаев Андрій
14  Запорізька обл.  Тарасов Володимир  80
15  Луганська обл.  Белобородов Євген  64
 16  Чернігівська обл.  Олійник Максим  62
 17  Житомирська обл.  Кобець Вадим  62
 18  Кіровоградська обл.  Лозінський Павло  62
 19  Хмельницька обл.  Мамчур Максим  56