Чемпіонат України з мотокросу (гр.М)
Субота, 21 січня 2012, 19:31

Командний залік

R КОМАНДА СУМА
1  "Дари Природи" м.Єнакієве  779
2  "Сольво Ямаха ТІМ" м.Свалява  503
3  СТК "Інтер-Мото"м.Дніпродзержинськ  293
4  "Тойота центр Львів ТЕАМ" м.Львів  107
5  ФМС Луганської обл.  75
6  СТК ТСОУ Крим  57
7  СК "Сокольники-екстрім" м.Львів  56
8  ФМС Сумської обл.  42
9  МСК "Буковина" м.Чернівці  11

Клас 50 куб.см

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Неруш Семен  Дари Природи  217
2  Щукін Владислав  Дари Природи  209
3  Тимуш Микола  Молдова  186
4  Штефуцу Едуард  Сольво Ямаха ТІМ  182
5  Олійник Максим  СТК "Тайм"  145
6  Києнко Максим  Київ  144
7  Скороходов Кирило  Агрополіс  94
8  Давигора Богдан  Київ  82
9  Казаченко Ігор  ФМС Луганська обл.  78
10  Гаврішко Борис  СК "Збруч-Мото"  77
11  Манукол Андрій  Росія  36
12  Бошков Максим  Молдова  36
13  Тернових Іван  ФМС Луганська обл.  28
14  Слободзяний Ілля  СК "Збруч-Мото"  26
15  Голуб Андрій  Ніжин  24
16  Лужецький Данило  ФМС Лугвнська обл.  23
17  Крапівцев Ярослав  ФМС Луганська обл.  22
18  Шутько Федор  ФМС Донецька обл.  10

Клас 65 куб.см

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Оніпченко Олександр  Дари Природи  237
2  Чернов Дмитро  Інтер-Мото  221
3  Москалюк Микола  Дари Природи  214
4  Кухарчук Ігор  Молдова  145
5  Тимуш Микола  Молдова  123
6  Долгіх Данило  Сольво Ямаха  133
7  Руденко Владислав  Агрополіс  99
8  Курищук Дмитро  м.Косів  56
9  Уточкін Данило  СК "Збруч-Мото"  55
10  Лизогуб Владислав  АШ Черкаси  51
11  Чура Олександр  Тайота-Центр  45
12  Проненко Святослав  Росія  38
13  Шульга Дмитро  СТК "Тайм"  30
14  Гейнц Денис  ФМС Донецька обл.  29
15  Столяренко Андрій  ФМС Луганська обл.  29
16  Лозовий Антон  ФМС Суми  28
17  Катков Ілля  Дари Природи  27
18  Попелюк Максим  ФМС Івано-Франківськ  26
19  Казаченко Ігор  ФМС Луганська обл.  25
20  Стегура Олександр  м.Ужгород  25
21  Овчаренко Радион  ФМС Донецька обл.  24
22  Неруш Семен  Дари Природи  21
23  Тернових Іван  ФМС Луганська обл.  12

Клас 85 куб.см

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Войціцький Ростислав  Дари Природи  200
2  Тарасов Володимир  Дари Природи  179
3  Києнко Микита  Київ  138
4  Сірко Олександр  Інтер-Мото  117
5  Куц Кирило  ФМС Сумська обл.  111
6  Грималюк Дмитро  Сольво Ямаха  110
7  Доценко Валерій  Дари Природи  106
8  Андрюшов Віталій  ФМС Крим  93
9  Залевський Владислав  Люботин  92
10  Пилипейко Кирило  Шостка  83
11  Оніпченко Олександр  Дари Природи  76
12  Димітріу Ілля  Молдова  55
13  Ученік Олександр  Житомір  42
14  Чернов Дмитро  Інтер-Мото  41
15  Тарасевич Кирило  Запоріжжя  37
16  Руденко Владислав  Агрополіс  37
17  Петраков Євген  Сокольники-екстрім  25
18  Фицик Владислав  Дари Природи  24
19  Борш Клаудіу  Молдова  23
20  Уточкін Даніло  СК "Збруч-Мото"  20
21  Валюхов Артем  ФМС Сумська обл.  19
22  Григорьєв Владислав  ФМС Луганська обл.  15
23  Бортник Микита  Суми  14
24  Воронін Сергій  Росія  13
25  Горбарук Валерій  Київ  11
26  Кобець Вадим  Житомірська обл.  11
27  Зінченко Олександр  м.Львів  11
28  Бессонов Андрій  Люботин-Мото  9
29  Жолоб Андрій  ФМС Івано-Франківськ  9

Клас 150 куб.см

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Асманов Дмитро  НТУ Київ  191
2  Войціцький Ростислав  Дари Природи  188
3  Тарасов Володимир  Дари Природи  169
4  Чен Микола  АШ м.Черкаси  115
5  Волошин Володимир  м.Київ  103
6  Доценко Валерій  Дари Природи  102
7  Куршин Дмитро  ДЮСТШ м.Київ  95
8  Литвин Денис  Ялта  91
9  Левченко Сергій  Дніпродзержинськ  73
10  Цьока Юрий  Сольво Ямаха ТІМ  70
11  Михальчик Ілля  СДК Мотоантік  69
12  Францен Олександр  Запоріжжя  63
13  Павлюк Руслан  м.Львів  57
14  Гримлюк Дмитро  Сольво Ямаха ТІМ  48
15  Якименко Олександр  Сольво Ямаха  42
16  Фицик Олександр  Дари Природи  35
17  Києнко Микита  Сольво Ямаха ТІМ  31
18  Росощук Максим  Дари Природи  30
19  Молчанов Олексій  Сольво Ямаха ТІМ  27
20  Тарасевич Кирило  Запоріжжя  21
21  Добринін Артем  Ника-Мото  21
22  Глебов Дмитро  ФМС Луганська обл.  19
23  Власов Олексій  Росія  18
24  Гречкін Дмитро  Крим  18
25  Білий Владислав  Київ  14
26  Куц Кирило  ФМС Сумська обл.  11
27  Малаєв Андрій  СТК "Буковина"  11
28  Козиренко Володимир  Кіровоград  11
29  Гордей Василь  м.Чернівці  9
30  Борш Клаудіу  Молдова  6
31  Пилипейко Кирило  Шостка  3
32  Бунчук Владислав  Ніжин  3
33  Францен Павло  Запоріжжя  3

Клас 150 куб.см. 2-х такт.

R ПРІЗВИЩЕ, ІМ`Я Команда або місто СУМА
1  Войціцький Ростислав  Дари Природи  200
2  Тарасов Володимир  Дари Природи  156
3  Доценко Валерій  Дари Природи  126
4  Грималюк Дмитро  Сольво Ямаха ТІМ  72
5  Тарасевич Кирило  Запоріжжя  58
6  Києнко Микита  Сольво Ямаха  44
7  Білий Влодислав  Київ  44
8  Францен Олександр  Запоріжжя  36
9  Малаєв Андрій  СТК "Буковина"  34
10  Павлюк Руслан  Сокільники-екстрім  34
11  Гордей Василь  м.Чернівці  31
12  Куц Кирило  ФМС Сумська обл.  28
13  Пилипейко Кирило  Шостка  14
14  Сірко Олександр  Енергодар  11