Рівненський спідвейний клуб "Каскад" зустрівся вдома з латвійським "Локомотивом"
П'ятниця, 16 квітня 2010, 00:00

Міжнародні перегони присвятили 50-річчю спідвею у Рівному. Попри те, що господарі треку, для яких змагання стали першими цього сезону, поступилися зірковому складу Локомотива, спортивне свято вдалося на славу: обидва клуби продемонстрували яскраве видовище і справжній дух суперництва.

Рівненський "Каскад" зустрівся із латвійським "Локомотивом". Гості рівненського треку уже після трьох заїздів перемагали каскадівців з удвічі більшим рахунком. Втім, рівненські гонщики зазначають, що на відміну від сильної команди першої польської ліги, для Каскаду це перша гонка у сезоні.

Втім рівненським спідвеїстам вдалося показати свій норов. У дев'ятому та десятому заїзді обидві команди фінішували з однаковим рахунком. А в одинадцятому Семен Власов з Іллею Бондаренком привезли п'ять очок. Тим часом каскадівця Олександра Бородая часто підводила техніка.

Натомість латвійці змагання з каскадом сприйняли як тренування перед польською лігою. Гонщики Локомотиву відпрацьовували заїзди парами, а також перевіряли можливрсті своєї техніки.

В останніх трьох заїздах гонщики обох команд фінішували на рівних. Але каскад від перемоги відділяло 18 очок. Хоч гонка закінчилася з рахунком 36-54 не на користь рівнян, каскадівці не засмучуються.

Гонка з локомотивом стала відкриттям рівненського спідвейного сезону. Завдання виграти українську лігу спідвею цьогоріч, враховуючи можливості клубу, каскадівці перед собою не ставлять. Втім, спробують показати своїм вболівальникам якнайкращу їзду.

Ольга Міхньов, Володимир Захаров

rivne1.tv