Перемогу на Чемпіонаті світу з Мотокросу на мотоциклах з колясками у Чернівцях здобув нідерландсько-латвійський екіпаж

Rate this item
(1 Vote)
Пів сотні екіпажів із 15-ти країн взяли участь у ІІ етапі чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками. Змагання пройшли у Чернівцях, на базі міжнародного спортивного центру «Суперкрос».

Українські гонщики, як не прикро, на домашньому треку не зуміли себе проявити – поки що у цій видовищній дисципліні мотокросу ми добряче відстаємо від лідерів. Жоден наш екіпаж не потрапив в залікову зону бодай в одному із двох заїздів.

Переможцем же етапу став інтернаціональний екіпаж у складі Етьєна Бакса (Нідерланди) і Каспарса Ступеліса (Латвія). Бакс і Ступеліс фінішували другими у першій гонці та виграли другу. На другій сходинці п’єдесталу розмістилися французи Валентин Жиру і Ніколя Муссе. На третьому місці Бен Адріанссен (Бельгія) і Бен ван ден Богард (Нідерланди).

«Класно перемогти! Тим більше, я щойно відновився після травми, за час лікування втратив 12 кілограмів м’язової ваги, тож на такий високий результат навіть і не розраховував, – розповів Етьєн Бакс. – Мені дуже подобається виступати у Чернівцях, де я вперше побував у 2006-му році. Хоч і далеко від дому, але країна у вас чудова, привітні і гостинні люди, хороша організація змагань».

10-ти разовий чемпіон світу Даніель Віллемсен цього разу показав тільки 12-й результат. Але, як розповів голландець, він приїхав до Чернівців після шести тижнів відновлення після травми, тож на подіум не розраховував – просто хотів знову відчути смак перегонів і суперництва з найсильнішими опонентами.

Загалом усі учасники залишилися задоволені гонкою. Окремо хвалили чернівецький мототрек, натомість дороги загального користування, зазначали, могли б бути значно кращими.

www.scu.org.ua

Read 1194 times

Image Gallery

{gallery}98{/gallery}