EMX65NE, EMX85NE and EMX Open in Velke Uherce

Rate this item
(1 Vote)

19-20 травня Словаччина, а саме містечко Велике Угерце приймало Чемпіонат Європи в класі 65, 85 куб. см та в класі Open.

У першій гонці EMX65 росіянин Timor PETRASHIN (KTM) посів перше місце, український гонщик Микола Москалюк (KTM) на другій позиції, а інший російський спортсмен Daniil BALANDIN (KTM) на третій позиції.

У другій гонці EMX 65 переміг PETRASHIN. Друге місце Микола Москалюк, а третє місце здобув Andreas HIIEMAGI (KTM) з Естонії.

В першому заїзді EMX Open лідирував білорус Євгеній Тилецький, на другій сходинці українець Роман Морозов, третій спортсмен з Хорватії Ярош Матей ( Jaros Matej). Артем Саділов з Росії дістався до фінішу на четвертій сходинці. Також в словацькому етапі брали участь українці: Володимир Тарасов, який фінішував тринадцятим, та Станіслав Огороднік, на двадцять дев’ятій позиції.

Другий заїзд, нажаль, не був вдалим для Романа Морозова, він виграв старт, та лідирував перші два кола утримував лідерську позицію, але нажаль через проблеми з технікою, в другому заїзді Роман Морозов не фінішував.
Спортсмен з Росії, Артем Саділов стартував на четвертому місці, впевнено пробирався та все-таки виборов лідерську позицію в заїзді.

Тилецький стартував на сьомій позиції, та протягом всього заїзду намагався дістатись все ближче, що у нього вийшло, він закінчив заїзд на другому місці. Томаш Шімко ( Tomas Simko) дістався до фінішув на третій сходинці.
Володимир Тарасов фінішував дванадцятим, Станіслав Огороднік двадцять четвертим.