Пащинський бере 17 очок в Болгарії

Rate this item
(1 Vote)

Відбувся третій етап чемпіонату світу з мотокросу у класі МХ3.

На болгарській трасі Троян серед інших учасників їхав і наш Микола Пащинський, хоча участь чемпіона України у цих змаганнях була під великим питанням після перелому великого пальця правої ноги на етапі чемпіонату світу МХ1 (22 квітня, Севлієво, Болгарія).

Попри те, що повністю відновитися за такий короткий період (20 днів) спортсмен не встиг, велике бажання продовжити виступ на високому рівні підштовхнуло його на минулому тижні все ж таки сісти на мотоцикл. Проїхавши два тренування, Микола визнав свій стан стерпним для відправки у Троян.

«Останні два тижні намагався якомога менше тривожити травмовану ногу, – розповідає Микола Пащинський. – З минулого четверга кинув милиці, але і досі не можу повністю стати на праву ногу. Поїхав на тренування, щоб перевірити, чи зможу виступати з недолікованим пальцем. Біль виявився не гострим – терпіти можна. Тож їду на 2 етапи, в Троян (Болгарія) і в Арко ді Тренто (Італія, 20 травня). Переживати ніколи, вже середина сезону, а перегони кращі за будь-яке тренування. Простіше примусити себе працювати – немає часу відволікатися на біль».

За таких обставин результат українця у Болгарії перевершив усі сподівання. Після 12-го місця у кваліфікації, в першому основному заїзді Микола фінішував 13-м. У другій гонці наш мотокросмен стартував 10-м, але в другому повороті стався завал, і щоб уникнути наїзду на спортсмена, який лежав під колесами, Пащинський змушений був зупинитися. У гонку він повернувся 17-м, а до фінішу зумів дістатися до 12-го місця.

Микола Пащинський: «В цілому етап пройшов нормально. Для 3-тижневого вимушеного простою, відсутності тренувань і фізичних навантажень, результат можна вважати прийнятним. Бракувало витривалості: якщо раніше після середини заїзду міг додати, то у Болгарії цього не було».

Перемогу на 3-му етапі чемпіонату святкував чеський пілот Мартін Мичек. Перед четвертим етапом, який пройде на італійській трасі Арко ді Тренто, Микола Пащинський посідає в чемпіонаті 26-те місце з 23-ма очками. Лідирує ж австрієць Маттіас Фолькнер, який має 95 залікових балів.

scu.org.ua

фото

Read 3468 times