Чемпіонат світу з мотокросу на мотоциклах з колясками 2019

Rate this item
(0 votes)

18 та 19 травня на Київщині пройдуть видовищні міжнародні змагання - V Етап Чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонат Європи з мотокросу на квадроциклах. Заїзди відбудуться на мотоциклетній трасі спортивно-технічного клубу «Сона», що в м. Буча.

На Київщину вперше в історії з’їдуться майже усі сучасні легенди світового мотоспорту: Етьєн Бакс, Деніель Вільямсен, Каспарс Ступеліс та інші. Загалом понад 30 команд з різних країн змагатимуться за головний Кубок V Етапу Чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів. Крім того, майже два десятка іноземних спортсменів боротимуться за перемогу у перегонах на квадроциклах.

Рішення про проведення V Етапу Чемпіонату світу з мотокросу серед екіпажів та Чемпіонату Європи з мотокросу на квадроциклах саме на мототрасі СТК «Сона» ухвалив конгрес Міжнародної Федерації Мотоспору (FIM), до складу якої входять 112 країн. Траса уже понад 20 років приймає міжнародні, всеукраїнські та регіональні змагання з мотокросу і вважається однією з кращих тренувальних баз для українських спортсменів. Створена 1994 року і відповідає усім європейським нормам. Протяжність – 1800 м. Змагаючись, спортсмени долають 22 трампліни і 17 поворотів.

Окрім захопливих змагань організатори підготували для глядачів великий фуд-корд, цікаві розваги для дітей та концерт українських зірок. Хедлайнером фестивальної частини Чемпіонату світу з мотокросу в Україні стане відомий рок-гурт KOZAK SYSTEM.

Акредитація ЗМІ за номером телефону 068 507 24 04.

Read 223 times