Урочиста церемонія нагородження спортсменів за підсумками спортивного сезону 2018 року

Rate this item
(1 Vote)
Згідно з рішенням Правління (Пр.№103 від 14.10.2018р.) 15 грудня відбудеться урочиста церемонія нагородження спортсменів за підсумками спортивного сезону 2018 року. Початок урочистостей о 13.00 за адресою: вул. Фрометівська 2, м.Київ, Президентський корпус МАУП (станція метро "Деміївська").

На нагородження запрошуються чемпіони та призери, володарі Кубків, керівники обласних федерацій та клубів, судді, ветерани та організатори змагань (дрес-код – офіційний).

Також доводимо до відома членів федерації, що 15 грудня поточного року відбудеться Звітно-виборча Конференція ГО ФМСУ за адресою: вул. Фрометівська 2, м.Київ, Президентський корпус МАУП (станція метро "Деміївська"). Початок реєстрації делегатів о 9.30, початок роботи конференції о 10.00.

У зв’язку з вищевказаним, просимо провести обласні, клубні конференції та обрати делегатів для участі у Звітно-виборчій Конференції ГО ФМСУ.
Організаціям, що не сплатили членські внески за 2018 рік негайно погасити заборгованість до 1 грудня поточного року.
Організаціям, що не сплачували членські внески за минулі роки, право голосу не надається.
Згідно рішення Правління , делегати від обласних осередків та федерацій мають 2 голоси, організації, які очолюють юридичні особи – 1 голос.

Read 158 times