Україна здобуває впевнену перемогу у третьому турі SFC

Rate this item
(1 Vote)

10 червня у Рівному відбулися командні змагання Speedway Friendship Cup, в яких перемогу здобула місцева команда Рівне Україна.

На другому місці була команда Свентохловіце Польща, а третє місце посіла команда Жарновіце Словаччина.

Перевагу наша команда не віддавала від першого заїзду, і в кінцевому підсумку вона склала 6 очок. Друге місце посіла польська дружина, котру значно підсилив аргентинець з іспанською ліцензією Факундо Албін, завоювавши того дня половину очок – 13. Завершуючи всі свої п’ять заїздів результативно, Факундо три з них виграв, і ще двічі він фінішував другим, завоювавши шану і повагу рівненського уболівальника. Угорець Йожеф Табака виграв всі свої заїзди, завоювавши комплект - 15 очок, проте це не допомогло угорській команді піднятися вище 5-го місця...

Результати:

Рівне Україна             32
1. Віталій Лисак 2 2 1 3     8
2. Станіслав Мельничук 3 2 3 2     10
3. Максим Росощук 1 1 3 0     5
4. Андрій Кобрін 3 3 2 1     9
               
Свентохловіце Польща             26
17. Томаш Ремпала 3 3 1 3 1   11
18. Кристіан Стефанов 1 0 1 0     2
19.               
20. Факундо Альбін 3 2 2 3 3   13
               
Жарновіце Словаччина             23
9. Патрік Бурі 0 2 3 3 2   10
10. Якуб Валковіч 1 1 0 1 1   4
11. Крістіан Зубіллага 2 2 1 2 2   9
12.               
               
Пардубіце Чехія             20
5. Ярослав Петрак 2 2 1 0 0   5
6. Мартін Мейтськи 0 2 0 2 1   5
7. Томаш Суханек 1 3 2 2 2   10
8.               
               
Дебрецен Угорщина             17
13.               
14. Сандор Конья 0 0 0 0 0   0
15. Роберт Шегварі 1 0 1 0 в   2
16. Йожеф Табака 3 3 3 3 3   15
               
Резервні:              
Р1.Станіслав Огородник 1 1         2
Р2. Віталій Коваль 0 0         0

Позаїздно:

1. Мельничук Лисак Валковіч Бурі
2. Ремпала Петрак Стефанов Мейтськи
3. Кобрін Мельничук Огородник Конья
4. Альбін Петрак Суханек Коваль
5. Табака Мейтськи Петрак Конья
6. Ремпала Бурі Валковіч Стефанов
7. Суханек Лисак Росощук Мейтськи
8. Бурі Зубіллага Шегварі Конья
9. Кобрін Зубіллага Росощук Валковіч
10. Табака Альбін Стефанов Шегварі
11. Бурі Мейтськи Зубіллага Петрак
12. Мельничук Кобрін Ремпала Стефанов
13. Ремпала Альбін Шегварі Конья
14. Росощук Зубіллага Лисак Коваль
15. Табака Суханек Огородник Шегварі
16. Альбін Зубіллага Валковіч Стефанов
17. Табака Суханек Мейтськи Шегварі (в)
18. Альбін Мельничук Ремпала Росощук
19. Табака Бурі Валковіч Конья
20. Лисак Суханек Кобрін Петрак

Турнірна таблиця:

Команда 1 2 3 Сума
1. Рівне Україна 5 4 5 14
2. Свентохловіце Польща 1 5 4 10
3. Пардубіце Чехія 3 3 2 8
4. Жарновіце Словаччина 2 2 3 7
5. Дебрецен Угорщина 4 1 1 6

Календар змаганнь:

27.05 командний Дебрецен (Угорщина)
28.05 особистий Дебрецен (Угорщина)
3.06 командний Свєнтохловіце (Польща)
4.06 особистий Свєнтохловіце (Польща)
10.06 командний Рівне (Україна)
11.06 особистий Рівне (Україна)
30.07 командний Пардубіце (Чехія)
31.07 особистий Пардубіце (Чехія)
02.09 командний Жарновіце (Словаччина)
03.09 особистий Жарновіце (Словаччина)

За матеріалами speedway-rivne.at.ua та gorka-speedway.blogspot.com

Read 172 times